PORANAFOTOGRAFIE

by Adrian Norbert Cuper

USŁUGI

Zdjęcia ślubne

Sprawdź galerię zdjęć ślubnych.

Co otrzymujesz?

Fotografia ślubna to bez wątpienia mój ulubiony rodzaj fotografii. W trakcie ślubu jestem całkowicie skupiony na atmosferze panującej podczas ceremonii i muszę Wam się przyznać, że… nieraz już uroniłem łezkę podczas przysięgi. Wybierając mnie otrzymasz moje całkowite oddanie tej wyjątkowej chwili i uwiecznienie jej na profesjonalnych i pięknych fotografiach.

Dlaczego warto?

Ślub to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i również w zakresie jego uwiecznienia na fotografiach warto zaufać profesjonaliście. Zdjęcia ze ślubu będą towarzyszyć Wam przez całe życie i nieraz jeszcze wrócicie do nich z łezką szczęścia w oku.

Ile to kosztuje?

Każda ceremonia ślubna jest wielkim wydarzeniem i każda ma swoją unikalną specyfikę. Począwszy od miejsca w którym mieszkacie i gdzie odbędą się przygotowania wraz z błogosławieństwem, przez kościół lub urząd stanu cywilnego który wybraliście jako miejsce Waszego ślubu, aż po salę, gdzie odbędzie się Wasze wesele – w zależności od zakresu usługi, odległości do pokonania i terminu ślubu koszty mogą ulegać zmianie. Każdy ślub wyceniam indywidualnie ale mogę Was zapewnić, że dostarczę Wam przejrzystą wycenę, dzięki której łatwiej podejmiecie decyzję.

Sesje narzeczeńskie

Sprawdź galerię przyszłych małżeństw.

Co otrzymujesz?

Zanim wypowiecie sakramentalne TAK, warto uczcić Waszą miłość sesją narzeczeńską. Powstałe zdjęcia przydadzą się do ogłoszenia światu radosnej nowiny o Waszym ślubie. Sesja narzeczeńska to piękna pamiątka na lata i wspomnienie czasów jeszcze sprzed małżeńskich obowiązków.

Dlaczego warto?

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na przykład w zaproszeniach na ślub. Sesja taka charakteryzuje się luźną atmosferą i dużą dowolnością w zakresie miejsca, czasu i klimatu. Możecie za jej pomocą uwiecznić nie tylko Waszą miłość ale również pasje, styl i poczucie estetyki.

Ile to kosztuje?

Głównym wyznacznikiem ceny sesji narzeczeńskiej jest jej lokalizacja. Sesje wyjazdowe wiążą się oczywiście z dodatkowymi kosztami organizacyjnymi ale wszystko jest do przysłowiowego „dogadania”. Napiszcie do mnie podając lokalizację i proponowany termin sesji, a ja prześlę Wam szczegółową wycenę.

Sesje ciążowe

Zachowaj tą chwilę na dłużej.

Co otrzymujesz?

Już niedługo będzie Was więcej! Warto uwiecznić ten magiczny czas oczekiwania na kolejnego członka Waszej rodziny. Sesje ciążowe mogą odbywać się zarówno w plenerze jak i w studio, a powstałe w ich czasie zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na lata nie tylko dla Was ale i dla Waszego dziecka.

Dlaczego warto?

Wyjątkowe dziewięć miesięcy w Waszym życiu to nowy początek i nowe Życie. Piękna pamiątka z tego czasu oczekiwania jeszcze nieraz przywoła w Was łzy wzruszenia.

Ile to kosztuje?

W zależności od tego czy będziecie chcieli aby Wasza sesja odbyła się w plenerze lub w studio przedstawię Wam szczegółową wycenę sesji. Napiszcie do mnie poprzez formularz kontaktowy.

Chrzty

Piękne chwile w kościele.

Co otrzymujesz?

Chrzest Święty to pierwszy i najważniejszy sakrament w życiu każdego Chrześcijanina. Niech ten dzień zapisze się na zawsze w Waszej pamięci z pomocą pięknych fotografii. 

Dlaczego warto?

Fotografie z ceremonii chrztu będą piękną pamiątką nie tylko dla Was ale przede wszystkim dla Waszego dziecka. Po latach z nostalgią sięgnie do albumu po zdjęcia na których znajdzie nie tylko siebie ale i wielu członków najbliższej rodziny, którzy przybyli towarzyszyć mu w tym ważnym dniu.

Ile to kosztuje?

Głównym czynnikiem kształtującym cenę reportażu z Chrztu Świętego jest jego lokalizacja oraz to, czy chcielibyście abym sfotografował również przyjęcie po ceremonii. Napiszcie do mnie podając datę chrztu i zakres usługi, a ja na pewno wyślę Wam szczegółową wycenę.

Wieczory Panieńskie

Działo się!

Co otrzymujesz?

Tylko Ty i Twoje najlepsze Przyjaciółki – szalona noc zaczyna się długo przed zachodem słońca, a sesja zdjęciowa jest najlepszym sposobem aby na zawsze zachować wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Fotografowanie najczęściej zaczynamy w godzinach popołudniowych starając się zatrzymać promienie zachodzącego słońca, a kiedy zapadnie noc ja uciekam do domu obrabiać Wasze zdjęcia, a Wy bawcie się szampańsko.

Dlaczego warto?

Wieczór Panieński jest tylko raz w życiu i niech ta noc pokaże siłę Waszej przyjaźni. Zdjęcia z tego dnia nieraz jeszcze przypomną Wam o sobie nawzajem, nawet jeśli będziecie daleko od siebie. Bo przyjaciółki są na całe życie.

Ile to kosztuje?

W zależności od lokalizacji naszej sesji jej cena może być różna, ale zapewniam Cię, że nie nadwyręży mocno Waszego budżetu. W końcu przed Wami tej nocy jeszcze wiele godzin wspaniałej zabawy.