PORANAFOTOGRAFIE

by Adrian Norbert Cuper

O MNIE

Witajcie!

Cieszę się, że tu jesteście. Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio. Mam nadzieję, że stworzymy razem piękne fotografie najważniejszych chwil w Waszym życiu.

Mam na imię Adrian i zajmuję się fotografią od ponad 12 lat. Moją największą pasją jest fotografowanie emocji i relacji między ludźmi. Naturalną więc dla mnie drogą życiową stało się fotografowanie tych chwil, które wyzwalają najpiękniejsze uczucia. Podążając za marzeniami zaczynałem od robienia zdjęć ludzi wokół mnie. Na początku jeszcze aparatami analogowymi, po które i dziś chętnie sięgam w wolnym czasie. Wiele lat doświadczenia pozwoliło mi objąć stanowisko wykładowcy fotografii portretowej w jednej z największych szkół fotograficznych w Polsce. Uczę studentów jak sprawić aby portretowana osoba ukazała nie tylko swoje fizyczne ale również wewnętrzne piękno, a wiedzę tę wykorzystuję przede wszystkim w swojej codziennej pracy. Piszę felietony, a także produkuję sesje zdjęciowe dla czasopism i portali branżowych. Często pracuję w studio, gdzie mam okazję tworzyć wyjątkowe zdjęcia stanowiące wspaniałe uzupełnienie sesji plenerowych.

To wszystko sprawia, że moje fotografie, które zostaną z Wami na długie lata, będą stale rozbudzać emocje i łzy wzruszenia na wspomnienie o tym wyjątkowym dniu w którym je zrobiono. Stwórzmy razem coś pięknego.